YUKARI
ÇIK

HAKKIMIZDA

 

Pvc kapı ve pencere sistemleri sektöründe faaliyet göstermek üzere 1994 yılında kurulan ERAY PLASTİK DOĞRAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. halen Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 alan üzerinde winTURK ve worldplast markaları ile üretimini devam ettirmektedir.

 

Firmamız dünya standartlarında yüksek kalite ve estetiğe sahip ürünlerini kendi Arge çalışmalarıyla geliştirmiştir. Üretimde kullanılan hatlar , Avrupa'nın en iyileri kabul edilen Alman Krausmaffei ve Avusturya Greinner PVC ekstrüzyon makinalarıdır.

ERAY PLASTİK DOĞRAMA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.

VİZYON

Değişen ve gelişen dünya şartlarında kaliteli ürün üretmek, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; teknoloji ve kalite açısından örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak.

MİSYON

Ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak. Yarattığımız bu değeri koruyarak sürekliliği sağlamak.

YÖNETİCİNİN MESAJI

       

 

        

     Eskişehir ve çevresinde ciddi bir pazar payı olan ERAY PLASTİK DOĞRAMA SAN ve TİC.LTD.ŞTİ., Türkiye ve dünya ülkeleri geneline açılımını sürdürüyor. 2003 yılından bu yana PVC profil üretimi yapmakta olan ve 26 yılı aşkın süredir sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız piyasaya sundukları çeşitli markalarıyla ve ürünleriyle adından söz ettiriyor.

     Atlantis Serisi 80 mm 3 contalı , Atlas Serisi 80 mm 2 contalı , Orion Serisi -70 mm’lik 5 odacıklı , Vega Serisi 70/60 Serisi , Mira Serisi -60 mm’lik 4 odacıklı ve Alya Serisi -60 mm’lik 3 odacıklı sistemlerin üretimini yapıyoruz. CNC hatlarımızda bayilerimizin hazır doğrama taleplerini de fabrika bünyesindeki atölyemizde karşılıyoruz. Bunların yanı sıra 4 yeni hattımızda yüksek kapasite ile PVC Levha üretimi ve kendi PVC Levhalarımız ile PVC sandwich panel üretimi de yapmaktayız. Lamine kaplama renk çeşitlerinden piyasada sürekli tüketilen ana renkleri fabrika stoğumuzda bulunduruyor,  ayrıca her çeşit lamine kaplamayı bünyemizde yapabiliyoruz. Sürekli artan kapasitemizle yakın zamanda daha geniş kitlelere hizmet sunacağız.

     Ürünlerimizin kalitesi piyasa şartlarının oldukça üzerindedir. Her geçen gün kalitesini daha da artırdığımız ürünlerimizi uygun fiyatlarla piyasaya sunuyoruz. Başta Azerbaycan , Tacikistan , Romanya olmak üzere toplam 21 ülkeye ihracatlarımız devam etmektedir. İhracat noktalarımızı artırmak için çaba sarf ediyoruz. Kaliteli ürünü sorunsuz teslim etmek için çalışıyoruz.

     Her geçen gün daha da geliştirdiğimiz kalitemizi makul fiyatlarla müşterilerimize sunarak markamızı ve ismimizi iyi noktalara getirmek istiyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve sunduğumuz hizmetin en iyi tanıtım aracı olduğunu düşünüyoruz.

     Firmaların başarısı açısından son derece önemli olan kalitenin yakın geçmişte giderek önemini artırması ve bu kavramın yaygınlaşması tüm sektörler üzerinde bir baskı unsuru haline gelmesini sağlamıştır. Ancak kalite anlayışı gelişerek geçmişten günümüze oldukça farklılık kaydetmiş, teknolojilerin de ilerlemesiyle daha karmaşık bir hal almıştır. Diğer yandan tüketicilerin ekonomik anlamda sürekli birilerine bağımlı olması ve dolayısıyla beklentilerinin tam anlamıyla karşılanması gerekliliği kalitenin güvence altına alınması konusunu gündeme getirmiştir. Artık tüketiciler üreticilerden alacakları mal ve hizmetlerin tam bir kalite güvencesi altında olmasını istemektedirler.

     Bu bilinçle şirketimiz Eray Plastik kalite çalışmalarına hız vermiş, çalışmalarını 02.05.2007 tarihinde aldığı ISO 9001:2000 belgesiyle güvence altına almıştır. Bunun yanı sıra TSE belgesine de sahip olan şirketimiz toplam kalite yönetimi anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve kalifiye elemanlarıyla kalitesini her geçen gün artırmakta, siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Genel Müdür

Ercan TEZCAN

ERAY PLASTİK DOĞRAMA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.

BELGELERİMİZ

Eskişehir Web Tasarım