Eskişehir ve çevresinde ciddi bir Pazar payı olan WİNTURK olarak, Türkiye geneline açılımımızı sürdürüyoruz. 2001 yılından bu yana PVC profil üretimi yapmakta olan ve 14 yılı aşkın süredir sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız piyasaya sunduğu WİNTURK ve WORLDPLAST markalarıyla adından söz ettiriyor.

Orion Serisi -70 mm’lik 5 odacıklı , Mira Serisi -60 mm’lik 4 odacıklı ve Alya Serisi -60 mm’lik 3 odacıklı sistemlerin üretimini yapıyoruz. Yardımcı malzemelerimizin tamamı kendi bünyemizde üretiliyor. Lamine kaplama çeşitlerini fabrika stoğumuzda bulunduruyor, başta Altınmeşe ve Maun olmak üzere her çeşit lamine kaplamayı bünyemizde yapabiliyoruz. Profil üretimimizin yanı sıra CNC hatlarımızda bayilerimizin hazır doğrama taleplerini de fabrika bünyesindeki atölyemizde karşılıyoruz. Sürekli artan kapasitemizle yakın zamanda daha geniş kitlelere hizmet sunacağız.

Bölge müdürlüklerimiz vasıtasıyla bayiliklerimize ağırlık veriyoruz. Çok agresif satış tarzıyla değil, sağlam ve emin adımlarla bildiğimiz, güvendiğimiz insanlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Yakın zaman içerisinde de bize katılan yeni bayilerimizle büyümeye devam ediyor, daha geniş kitlelere hizmet sunmak amacıyla diğer illerimizde de bölge müdürlüğü ve bayilik çalışmalarına hızla devam ediyoruz.

Ürünümüzün kalitesi piyasa şartlarının oldukça üzerinde. Her geçen gün kalitesini daha da artırdığımız ürünlerimizi uygun fiyatlarla piyasaya sunuyoruz. Kazakistan’a , Azerbaycan’a ve Romanya’ya ihracatlarımız devam ediyor. İhracat noktalarımızı artırmak için çaba sarf ediyoruz. Kaliteli ürünü sorunsuz teslim etmek için çalışıyoruz.

Her geçen gün daha da geliştirdiğimiz kalitemizi makul fiyatlarla müşterilerimize sunarak markamızı ve ismimizi iyi noktalara getirmek istiyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve sunduğumuz hizmetin en iyi tanıtım olduğunu düşünüyoruz.

 

 

Ercan TEZCAN

 

Genel Müdür

 

Eray Plastik Doğrama San.Tic.Ltd.Şti